Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Samorząd


Kod HTML/javascript

Samorząd Szkoln

 

 

 

Opiekun samorządu - M. Nowak

Członkowie samorzą

Przewodniczący: Mikołaj Bagier

Z-ca: Oliwia Zalewska

Pozostali członkowie Samorządu:

Wiktoria Sromek

Weronika Falender

Liwia Salamon

Mateusz Rus

Emilia Urbanek

Julia Gierlasińska

Natalia Siecińska

Dominik Umer

Klaudia Suszek

Julia Marek

 

 

 

"Dzień na opak"

 

 

Prima Aprilis postanowiliśmy uczcić nietypowo. Skoro to dzień żartów, zrobiliśmy kawał, ale kontrolowany:)

Pierwsze cztery lekcje prowadzili uczniowie - ochotnicy. Znając niechęć naszych nauczycieli do przepadania lekcji, zaproponowaliśmy, że zajęcia będą dotyczyć tematów określonych przez poszczególnych pedagogów.

"Dzień na opak" nie przebiegł bezboleśnie! Niektórzy ochotnicy zdezerterowali i po prostu nie przyszli do szkoły. Inni mieli mieszane uczucia po przeprowadzonej lekcji. "Już wiem, jak pani się czuje!" - powiedział Bartek z IIA po zakończonej lekcji języka polskiego. "Pani dyrektor ciągle mi przeszkadzała" - skarżyła się Marta z IIIA. "Miała przygotować się porządnie" - ripostowała Pani Dyrektor. Niektórzy nie wytrzymali presji i oddali prowadzenie lekcji z powrotem w ręce nauczyciela. "To jednak nie jest takie łatwe" - podsumowali uczniowie IIIB. "Trzeba mieć autorytet" - dodał Jarek z IIIB.

Początkowo niezbyt chętni, nasz pomysł "dnia na opak" nauczyciele ocenili pozytywnie. "Dobrze by było, gdyby każdy mógł przeprowadzić taką lekcję. Wtedy uczniowie może choć na chwilę mieliby inną perspektywę" - podsumowała Pani Nowak.

Dzień zakończyliśmy aktywnie i sympatycznie - na hali "Rekord". Zbijak, palant, rzuty do kosza... Najbardziej dopingowała nas Pani Dyrektor. Jako jedyna miała odwagę przebrać się i razem z nami prowadzić rozgrzewkę. Oj, naszym nauczycielom przydałoby się trochę dystansu do siebie! Prima Aprilis!

 

 

 

 

Dzień na opak
Dzień Kobiet

 

Zorganizowaliśmy w tym roku

 

 

- dyskoteka,

- dzień słodkości x2,

- dzień sałatkowy,

- kiermasz ozdób świątecznych,

- mikołajki,

- Andrzejkowy dzień tematyczny,

- konkurs kolęd,

- konkurs świątecznego wystroju klas,

- dzień karnawałowy,

- poczta Walentynkowa,

- wyjście na kręgle,

- "Mam talent",

- wyjście na łyżwy,

- dzień kobiet.

 

 

 

Planowane:

 

 

- pierwszy dzień Wiosny,

- kiermasz Wielkanocny,

- maraton.