Dogodna lokalizacja

Nadleśnictwo Bielsko zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Odkrywamy wiosnę w lesie”. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich poziomów nauczania.

Aktywizujące metody nauczania

Zorganizujcie  wydarzenie społeczne

Wydarzenie społeczne może przyjąć dowolną formę, np. przedstawienie szkolne, piknik, lekcje dla uczniów innej klasy. Bądźcie kreatywni! Ważne, aby wydarzenie angażowało możliwie wiele osób ze szkoły i społeczności lokalnej, nawiązywało do wartości promowanych przez program „Żyj smacznie i zdrowo” (czyli zdrowe odżywianie, gotowanie, niemarnowanie żywności) oraz zawierało element gotowania co najmniej jednego z przepisów zawartych w naszych książeczkach kulinarnych.

Udokumentujcie przebieg wydarzenia robiąc zdjęcia lub kręcąc film.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Zapisy u Pani Mikołajczyk.